Ordinace s čekárnou v domácím prostředí. Provádím sonografická vyšetření a diagnostiku gravidity. Ošetřuji psy, kočky, hlodavce a další malá zvířata.
+420 724 206 395
vlad.janovsky@seznam.cz
Smetanova 647/33
Valašské Meziříčí

Vladimír Janovský

Vladimír Janovský

Vysokou školu veterinární v Brně jsem ukončil v roce 1983. Po absolvování univerzitního studia jsem nastoupil na Okresní veterinární správu v Bruntále jako terénní veterinář na klasický obvod. Na veterinárním středisku v Bruntále jsem pracoval i v ordinaci pro malá zvířata. V prosinci 1988 jsem složil v Dukovanech atestaci I. Stupně pro terénní veterináře.

V roce 1989 jsem se přestěhoval do Valašského Meziříčí a dva roky jsem pracoval v JZD Bystřička jako podnikový veterinář. Od července 1991 jsem se stal soukromým veterinářem a po vzniku Komory veterinárních lékařů i jejím členem, kterým jsem doposud. Jelikož v tomto období začaly v naší oblasti značně klesat stavy hospodářských zvířat a současně začínal rozmach veterinární medicíny pro malá zvířata, začal jsem budovat ordinaci pro malá zvířata, kterou jsem otevřel v listopadu 1993 a stále ji provozuji. V tomtéž roce jsem vstoupil i do České asociace veterinárních lékařů pro malá zvířata a v rámci jejího vzdělávacího programu jsem absolvoval mnoho seminářů na různá onemocnění a zdravotní poruchy u malých zvířat.

K vybavení ordinace patří ultrazvuk k odstranění zubního kamene a sonograf k vyšetření a diagnostice březosti a hnisavému zánětu dělohy a větších defektů v břišní dutině.
Pomocí otoskopu a oftaloskopu provádím vyšetření a diagnostiku zvukovodu a očního pozadí. Ke sterilizaci nástrojů využívám horkovzdušného a parního sterilizátoru.
Pohotovostní příplatky jsou účtovány mimo ordinační hodiny při návštěvě bez přecdhozí domluvy. Cena příplatku je pro stálé klienty ordinace 240Kč, pro externí klienty 280Kč.